İş Çözümleri

Doğru alanda sonuç odaklı yazılımsal çözümler

Teknolobi olarak işinize yatırım yapmanın değerinin farkındayız. Bu farkındalıktan yola çıkarak ürünlerimizde sadelik, kullanım kolaylığı, platform esnekliği ve maliyet konularının tamamını ele almaktayız.İşletmenize uygun maliyetli özel çözümler sunmakla birlikte, sektörün önde gelen birçok ERP/MRP yazılımına entegre çözümler üretmekteyiz.

İşinize odaklı, karmaşadan uzak, tamamen iş süreçlerine uygun ve ölçeklenebilir mimarimiz sayesinde maksimum verimlilik minimum maliyetli projeler hayata geçiriyoruz..

Mobil Uygulama Geliştirme

Sektördeki tüm platformlara uyumlu ( IOS / Android / Windows Mobile ) uygulama geliştirme hizmetleri.

Bulut Bilişim Çözümleri

Bulut mimarisi ile haberleşen konum ve cihaz bağımsız uygulama geliştirme ve analiz hizmetleri

Masaüstü Yazılımlar

Sektörel ve Proje Bazlı ERP / MRP ve CRM uygulama geliştirme ve yazılım destek hizmetleri.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Günümüzde mobil genişbant erişiminin yaygınlaşması mobil iş modellerinin gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaktadır. Bu  bağlamda teknolobi olarak biz geleceğin iş modellerinin mobil teknolojiler üzerine inşaa edileceğini öngörmekteyiz ve platform bağımsız çözümler üretmekteyiz.

Apple / IOS

Gün geçtikçe kullanıcı sayısı artan IOS platformuna uygun uygulama tool ve responsive yapıda uygulamalar geliştiriyoruz.

Android

Kullanıcı sayısı olarak dünya çapında en popüler mobil platform olan Google Android uygulama tool geliştirme hizmetleri.

Windows Mobile

Microsoft’un sürekli geliştirdiği ve geleceği konusunda iddalı Mobil Platformu Windows Phone işletim sistemi uygulamaları ve iş çözümleri.

Teknolobi Bulut ile işinize değer katıyoruz.

Teknolobi olarak işinize yatırım yapmanın değerinin farkındayız. Bu farkındalıktan yola çıkarak ürünlerimizde sadelik, kullanım kolaylığı, platform esnekliği ve maliyet konularının tamamını ele almaktayız.

İşletmenize uygun maliyetli özel çözümler sunmakla birlikte, sektörün önde gelen birçok ERP/MRP yazılımına entegre çözümler üretmekteyiz.

İşinize odaklı, karmaşadan uzak, tamamen iş süreçlerine uygun ve ölçeklenebilir mimarimiz sayesinde maksimum verimlilik minimum maliyetli projeler hayata geçiriyoruz..

IaaS,SaaS mimarisi

Geniş organizasyonlu kurumsal projeleriniz için IaaS,altyapısı ile etkin ve en minimum düzeyde altyapı maliyerleri sunuyoruz.

CSB Cloud Services Brokerage

Uygulama ve projeleriniz için üst düzey bulut mimari broker hizmetleri. Yapısal yükseltme entegrasyon ve denetim.

Bulut Entegrasyonu

Yazılım projelerinizin Teknolobi Bulut ile tam entegrasyonu için SaaS desteği

Ciddi işler ciddi bakış açısı gerektirir.

Masaüstü yazılım hassas iş süreçlerinin dijital ortama aktarılması prensibine dayanır. Bu sebeple Teknolobi olarak masaüstü yazılımlarımızda platform seçimi, analiz ve test süreçleri hassasiyetle yürütüldüğünden işletmeniz emin ellerdedir.

Esnek Mimari

En iyi çözümü sunabilmek için sektörde önde gelen yazılım dilleri ile çalışıyoruz.

Kod Güvenliği

Artırılmış kod ve uygulama güvenliğini projelerimizde standart olarak sunuyoruz.

Bulut Entegrasyonu

Yazılım projelerinizin Teknolobi Bulut ile tam entegrasyonu için SaaS desteği