Müşterilerimiz

Pana
eo
wood
Esse
Storline
Tvloji
nilufer
labkur
kerimoglu
ilhankardesler
besa
fimteks
ars
ekspres
db
yazete
orka
buildabear
niluferproje

Çözüm Ortaklarımız

HP
MSP
Plesk
bitrix
3cx partner

Müşterilerimizin Yorumları

Teknolobi ailesi ile Web ve E-ticaret konularında 2 yılı aşkın bir süredir çözüm ortağıyız.Firmamız için süreklilik ve stabilite esas olduğundan aynı ilkeleri benimsemiş bir kurumla çalışmaktan memnuniyet duymaktayız. Geliştirmiş oldukları proje bazlı sistem ile tüm internet ve fiziksel satış kanallarımızı tek noktadan izleyebilmekteyiz.

T.Çetin
ESE Ltd.Şti.

Teknolobi Teknolojik Çözümler ile sistem destek ve IT Danışmanlığı konularında çalışmaktayız. Sistem altyapımız stabilite ve verimliliğe kendileri sayesinde kavuştu. Lisans ve yazılım envanter hizmetleri sayesinde ise birçok sorunumuz çözümlenmiş oldu. Ayrıca süreç yönetimi ve DLP çözümleri konularında ise proje çalışması yürütmekteyiz.

A.Akın
Çakırcalı Müh. Proje Md.

Teknolobi IT Hizmetleri ile 10 yıla yakın bir süredir bilişim danışmanlığı, altyapı ve sunucu hizmetleri konularında birlikte çalışmaktayız. Kompleks sorunlara getirdikleri çözüm odaklı bakış açısı ile süreç yönetimlerimiz daha efektif ve hızlı bir şekilde yürüyor.

Ş.İlhan
Nilüfer Proje Yön.Kur.Bşk.

Storlobi programı ile artık tüm üretim sürecimizi tek noktadan yönetebiliyoruz. Bize göre en verimli tarafı fire yönetimi. Artık karlılığımız fire ile çöpe değil tekrar kullanım ile firmamıza kalıyor. Bu denli kompleks bir yazılımı sektörümüze kazandırdıkları için kendilerine teşekkür ediyoruz.

H.Polat
Festa Perde Gn.Md.

Teknolobi IT Hizmetleri ile Alan adı ve hosting yönetimi konularında 7 yılı aşkın bir süredir çalışmaktayız.Gerek sunucu güvenliği gerekse yüksek uptime oranları ile kesintisiz hizmet ve 7/24 destek almaktayız.

Teknolobi IT Hizmetleri ile çalışmaktan ben ve kurumum adına memnunuz başarılarının devamını diliyorum.

M.Yıldırım
Estap Mak. IT Yön.

Teknolobi Bilişim Teknolojileri firması ile B2B e-ticaret projesinde bir buçuk yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Bu süreçte, firma çalışanları, işimize odaklı ve karmaşadan uzak olarak, iş süreçlerimizin iyileştirilmesi konularında verdikleri destek ile her daim yanımızda olduklarını hissettirmişlerdir. Bu bağlamda, Teknolobi Bilişim Teknolojileri’nin çalışmalarında yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibini gerçekten benimsediğini ve uyguladığını belirtmek isteriz. Bize özel ürünler sunarak sistemimize entegre çözümler üreten Teknolobi Bilişim Tekonolojileri’ne kurumumuz adına teşekkür eder, çalışmalarınızda artan başarılar dilerim.

Caner Alican
ORKA Ahşap Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. – Bilgi İşlem Lideri